nbc-logo

HIGH-PERMORMANCE POLYESTEROVÁ SIEŤOVINA NA SIEŤOTLAČ

alpha

Pre vysokokvalitné aplikácie v sieťotlači ponúkame riešenie na dosiahnutie najnáročnejších výsledkov, vynikajúcej kvality pri najvyšších tlačových úlohach pre koncových užívateľov. Úprava NEWSUPER je kombináciou jedinečnej chemickej a atmosferickej plazmovej úpravy NBC (korónová úprava), ktorá modifikuje povrchové vlastnosti i štruktúru na submikrónovej úrovni...

VÝHODY V POROVNANÍ S KONKURENCIOU:

1. Minimálne straty pnutia šablóny
Sieťoviny NBC vysoko modulových polyesterových sieťov sa ďalej zlepšuje optimalizovaným procesom nastavovania tepla a prísnym systémom kontroly kvality, aby sa minimalizovala strata napätia sieťoviny po napnutí a tlače. Nižšie uvedený diagram ukazuje porovnávacie údaje v strate napätia medzi a-sériou a pôvodnou sieťou.

2. Lepšia rozmerová presnosť
Výsledky v tlači dokazujú, že rozmerová presnosť  napr. UX120-035 / 305PW (300x300mm) je výrazne lepšia a stabilnejšia pri veľkých sériách tlače.

3. Rozšírená šírka expozície
Úprava NEWSUPER ponúka nielen lepšiu priľnavosť emulzií a kapilárnych filmov, ale taktiež rozširuje limity expozície (podexpozície) obzvlášť pre jemné detaily a v použití s CTS.

4. Lepší prenos farby / pasty
Modifikovaný povrch ôk na submikrónovej úrovni znižuje kontaktnú oblasť a tým zlepšuje prechod pasty / farby cez sieťovinu a optimalizuje rozlíšenie tlače, čo je ideálne pre poltóny a jemné linky.

5. Rozšírená životnosť šablóny
Modifikovaný povrch sieťky s ošetrením NEWSUPER udržuje emulziu / kapilárny film stabiulnú a predlžuje životnosť šablóny najmä pri veľkých sériach alebo pri tlači abrazívnych pást.