O nás

Založenie našej firmy je datované ku dňu 31.12.1992 a bolo podmienené rozdelením Československej federatívnej republiky čím nastalo i rozdelenie obchodných teritórií na dva samostatné celky a to Slovenský a Český trh. Pre slovenský trh vznikla samostatná firma CENTRUM SERVIS, ktorá od svojho počiatku zastupovala firmy Marabu, Kissel & Wolf, Sefar, Peters a Svecia...

V súčasnosti sme výhradný distribútor farieb špičkovej kvality od firmy Marabu GmbH & Co. KG, TIFLEX, chémie Kissel + Wolf GmbH, prvotriednej japonskej sieťoviny NBC a mnoho iných produktov od renomovaných výrobcov. Charakteristikou našej firmy je obchodná činnosť pre sieťotlač, tampoprintovú tlač  a digitálnu tlač – komplexné riešenia pre tlačiarov a servisné služby.

Prednosťami našej firmy sú prvotriedna kvalita dodávaných produktov, servisné služby, zákaznícka podpora v neposlednom rade i expedícia a donášková služba v rámci Bratislavy. Pre servisné služby máme technologické pracovisko, ktoré je vybavené kompletnou potrebnou technológiou.

 

certifikatmarabu certifikatmarabucertifikatkiwo

O nás - Servis centrum Pezinok